5 tipů na jednoduché praní a sušení

5 tipů na jednoduché praní a sušení

Praní a sušení se může pro laika či začátečníka zdát úplnou alchymií. Jak správně prádlo roztřídit, prát na vysokou či nízkou teplotu, aby se mi můj oblíbený svetr nesrazil, který prací prostředek vybrat, jak zapnout tu složitou pračku bez návodu a několika hodin strávených na internetu vyhledáváním „Jak na to?“ U nás ve Speed Queen Praha boříme mýty. Samoobslužné praní a sušení jsme zjednodušili na minimum.

5 jednoduchých tipů „Jak na to“

  1. Špinavé prádlo si roztřiďte na hromádky (černé/barevné a světlé/bílé) – máme pro vás připravené košíky.
  2. Zkontrolujte, že do pračky vždy vkládáte prádlo, které se může prát na zvolenou teplotu.
    Tuto informaci zjistíte na štítku na oblečení. Respektujte maximální doporučenou teplotu a způsob praní. U nás ve Speed Queen Praha umí pračky prát s náležitou profesionální péčí také jemné prádlo a prádlo určené pro ruční praní.
  3. Profesionální prací prášek, aviváž a dezinfekce na přírodní bázi u nás automaticky dávkuje přímo pračka a jsou v ceně.
    Šetříme tak váš čas i náklady a hlavně to pohodlí, kdy nemusíte běhat s pytlíčkem prášku a přemýšlet, do které přihrádky prášek nasypat.
  4. Zvolte program (standardní praní pro vysoké otáčky, jemné či ruční praní) a teplotu dle štítků na oblečení – vložte české mince či žetony a zmáčkněte START.
  5. A máte přibližně 40 minut volna.

Myslíme si, že tip číslo 5 je ten nejpříjemnější, ale k dokonalosti mu ještě něco chybí.

Proto navíc přidáváme WiFi zdarma. Do budoucna pro vás chystáme i automat na skvělou kávu, prozatím můžeme nabídnout příjemnou společnost ostatních studentů, turistů a příchozích, kteří rádi povypráví o svých zážitcích z cest a další skvělé historky.

Vidíte, je to opravdu jednoduché, ale kdyby jste přeci jen měli dotazy, kontaktujte nás.

Prádelny LAVOR