LAVOR Vršovice - nová pobočka samoobslužné prádelny již otevřena

  • Domů
  • Aktuality
  • LAVOR Vršovice - nová pobočka samoobslužné prádelny již otevřena
LAVOR Vršovice - nová pobočka samoobslužné prádelny již otevřena

Dne 20.11.2019 se pro veřejnost otevřela další pobočka samoobslužné prádelny LAVOR, v Praze ve Vršovické ulici č. 77.

V samoobslužné prádelně LAVOR můžete pro praní využít 1 velkoobjemovou pračku na 16 kg prádla a 3 pračky na 11 kg prádla. Sušení je možné ve 3 sušičích.

Čas si můžete zkrátit surfováním po internetu nebo vyřízením pochůzek v blízkém okolí.

Samoobslužné praní v LAVORu je skutečně jednoduché. V prádelně jsou pro Vás připraveny návody na obsluhu praček a sušičů.

V samoobslužné prádelně LAVOR zaplatíte za využití praček a sušičů na centrální kase. Platit můžete hotově nebo bezkontaktní platební kartou.

V ceně praní, tak jako v naších dalších samoobslužných prádelnách LAVOR, je kvalitní prací prostředek, aviváž a dezinfekce, které jsou do praní dávkovány automaticky.

Jelikož víme, že někdy potřebujete prát bez aviváže, na všech pračkách je možnost zvolit si programy, u kterých je automaticky dávkován jen prášek.

V LAVOR Vršovicích je také možné využít i novou službu v podobě ozonizačního kabinetu i-Genius. Během 22 minut odstraní z vašich věcí všechny bakterie, viry a zápachy.


Prádelna funguje bez obsluhy, ale kdybyste si s něčím přeci jen neuměli poradit, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, či emailem. Rádi Vám vše vysvětlíme, poradíme tak, abyste od nás odcházeli spokojeni s čistým a voňavým prádlem.

Přijďte vyzkoušet praní a sušení v samoobslužné prádelně LAVOR. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Prádelny LAVOR