Otevíráme další pobočku samoobslužné prádelny LAVOR

  • Domů
  • Aktuality
  • Otevíráme další pobočku samoobslužné prádelny LAVOR
Otevíráme další pobočku samoobslužné prádelny LAVOR

V pondělí 1. 7. 2019 pro Vás otevřeme další pobočku samoobslužné prádelny LAVOR v Praze. Novou samoobslužnou prádelnu LAVOR najdete v obchodním centru VIVO! Hostivař, Švehlova 1391/32, Praha 10. Prádelna se nachází v -1. podlaží hned vedle kopírovacího centra nebo čistírny.


V samoobslužné prádelně LAVOR
můžete pro praní využít 1 velkoobjemovou pračku na 16 kg prádla a 3 pračky na 11 kg prádla. Sušení je možné ve 3 sušičích.

Čas si můžete zkrátit surfováním po internetu nebo vyřízením pochůzek v obchodním centru.

Samoobslužné praní v LAVORu je skutečně jednoduché. V prádelně jsou pro Vás připraveny návody na obsluhu praček a sušičů.

V samoobslužné prádelně LAVOR zaplatíte za využití praček a sušičů na centrální kase. Platit může hotově nebo bezkontaktní platební kartou.

V ceně praní, tak jako v naších dalších samoobslužných prádelnách LAVOR, je kvalitní prací prostředek, aviváž a dezinfekce, které jsou do praní dávkovány automaticky.

Jelikož víme, že někdy potřebujete prát bez aviváže, na všech pračkách je možnost zvolit si programy, u kterých je automaticky dávkován jen prášek.

S novou prádelnou přichází i nová služba v podobě ozonizačního kabinetu i-Genius. Během 22 minut odstraní z vašich věcí všechny bakterie, viry a zápachy.


Sušení je v LAVORu zdarma

A aby z léta měli radost i rodiče, nejen děti, nabízíme Vám v LAVOR Hostivař sušení zdarma, a to do 14. 7. 2019.


Kdybyste si s něčím přeci jen neuměli poradit, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, či emailem. Rádi Vám vše vysvětlíme, poradíme tak, abyste od nás odcházeli spokojeni s čistým a voňavým prádlem.

Přijďte vyzkoušet praní a sušení v samoobslužné prádelně LAVOR. Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

Prádelny LAVOR