Otevíráme třetí pobočku samoobslužné prádelny

  • Domů
  • Aktuality
  • Otevíráme třetí pobočku samoobslužné prádelny
Otevíráme třetí pobočku samoobslužné prádelny

V sobotu 24. 3. 2018 pro Vás otevřeme naší třetí pobočku samoobslužné prádelny. Tentokrát pod značkou LAVOR a v novém kabátě. Novou samoobslužnou prádelnu LAVOR najdete na sídlišti Nová Harfa, ulice Kabešova 943/4, Praha 9.

V samoobslužné prádelně LAVOR můžete pro praní využít 1 velkoobjemovou pračku na 16 kg prádla a 3 pračky na 11 kg prádla. Sušení je možné ve 3 sušičích.
Čas praní, či sušení si můžete zkrátit surfováním po internetu. Wifi je u nás v LAVORu zdarma.

Samoobslužné praní v LAVORu je skutečně jednoduché. V prádelně jsou pro Vás připraveny návody na obsluhu praček a sušičů.
samoobslužné prádelně LAVOR zaplatíte za využití praček a sušičů na centrální kase. Platba je možná, prozatím, jen hotově. Centrální kasa přijímá české mince a bankovky a přeplatek vrací v českých mincích.

Kdybyste si s něčím neuměli poradit, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, či emailem. Rádi Vám vše vysvětlíme, poradíme tak, abyste od nás odcházeli spokojeni s čistým a voňavým prádlem.

V ceně praní, tak jako v naších dalších samoobslužných prádelnách na Žižkově a Smíchově, je kvalitní prací prostředek, aviváž a dezinfekce, které jsou do praní dávkovány automaticky.

Jelikož víme, že někdy potřebujete prát bez aviváže, na všech pračkách je možnost zvolit si programy, u kterých je automaticky dávkován jen prášek.

Přijděte vyzkoušet naší novou samoobslužnou prádelnu LAVOR. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Prádelny LAVOR