Samoobslužná prádelna Speed Queen v Praze po druhé

  • Domů
  • Aktuality
  • Samoobslužná prádelna Speed Queen v Praze po druhé
Samoobslužná prádelna Speed Queen v Praze po druhé

A je to tu! V sobotu, 3. prosince 2016, po několika dlouhých měsících příprav, pro Vás otevřeme naši druhou samoobslužnou prádelnu v Praze.

Druhou samoobslužnou prádelnu Speed Queen najdete v zrekonstruovaných prostorech na Plzeňské 2562/166, Praha 5, nedaleko tramvajové zastávky Klamovka.

Na "Plzeňské" jsme o něco větší. Naší zákazníci můžou využít pro samoobslužné praní šest praček. Dvě velkoobjemové pračky poberou každá 18 kg prádla. Čtyři menší pračky zvládnou, každá, 10 kg špinavého prádla. Sušení je možné v 5 sušičích.

Připravili jsme pro vás také dětský koutek, který, věříme, že rodiče ocení a děti užijí. Samoobslužné praní může být tak nejen rychlé, ale i pohodlné, a to i díky automatu na kávu nebo skvělou horkou čokoládu.

Čekání Vám, samozřejmě i tady, spříjemní WIFI zdarma.

Samoobslužné praní v naší prádelně je skutečně jednoduché, ale i tak, jsou pro vás připraveny návody na obsluhu praček a sušičů. Ze začátku bude v prádelně dostupná obsluha. Kdyby jste ji tam ale nezastihli a zrovna si neuměli poradit s praním, sušením, použitím kávomatu nebo měničky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, či emailem. Rádi Vám vše vysvětlíme, poradíme tak, aby jste od nás odcházeli spokojeni s čistým a voňavým prádlem.

V ceně praní je samozřejmě profesionální prací prostředek, aviváž a dezinfekce na přírodní bázi, které jsou do praní dávkovány automaticky. Jelikož ale víme, že někdy upřednostňujete použití vlastního pracího prostředku nebo aviváže, nebo praní bez aviváže, připravili jsme pro vás možnost vypnout, na menších pračkách, dávkování jak pracího prostředku, tak i aviváže. Návod jak postupovat při použití pračky najdete přímo na pračkách.

Blíží se Vánoce a čas rozdávání darků. A tak i my máme pro Vás malý dárek v podobě sušení zdarma, a to do 11.12.2016.

Prádelny LAVOR