Tisková zpráva – Samoobslužná prádelna Speed Queen konečně v Praze

  • Domů
  • Aktuality
  • Tisková zpráva – Samoobslužná prádelna Speed Queen konečně v Praze
Tisková zpráva – Samoobslužná prádelna Speed Queen konečně v Praze

28. září 2015 se pro širokou veřejnost otevřela nová samoobslužná prádelna Speed Queen, Koněvova 1607/93, Praha 3. Studenti, turisté, podnikatelé, ale i široká veřejnost tak má jedinečnou možnost 7 dní v týdnu do hodiny vyprat a vysušit malé i velkoobjemové kusy prádla. Vyprat je možné za jedinečnou cenu méně než 10 Kč na 1 kg prádla. V ceně praní je samozřejmě profesionální prací prostředek, aviváž a dezinfekce na přírodní bázi, které jsou profesionálními stroji dávkovány automaticky.

Speed Queen, značka samoobslužných prádelen a prodejce profesionální techniky pro praní a sušení je číslo 1 v USA. V Praze se po několika měsících příprav otevřel nově zrekonstruovaný prostor na Koněvově 1607/93, Praha 3, jen 200 m od křižovatky Ohrada.

Zákazníci mohou najednou prát ve 4 pračkách a sušit prádlo ve 3 sušičkách.

„Naše největší pračka pojme až 18 kg prádla a následně je možné ho vysušit v sušičce o kapacitě 21 kg. Všechny pračky a sušičky Speed Queen jsou nové, s nerezovými bubny“, dodává pan Marek Škrivánek, majitel první samoobslužné prádelny Speed Queen Praha.

Samoobslužné praní je v zahraničí velmi populární. Tento způsob praní a sušení se také v České republice stává velmi oblíbeným. Využívají ho zejména studenti, kteří nemusí vozit špinavé prádlo k rodičům, turisté, kteří nechtějí využívat služeb drahých hotelových prádelen.

Praní ve velkoobjemových pračkách oceníte také během předvánočního úklidu, před Velikonocemi nebo po příjezdu z dovolené. Pokud využijete kapacitu všech 4 praček, do hodiny vyperete až neuvěřitelných 48 kg prádla.

Kalhoty, trička, povlečení, deky, polštáře, kabáty, záclony a závěsy – vše se do nových čistých praček vejde a následně ihned vysušíte. Prádlo bude voňavé a nadýchané.

Přijďte vyzkoušet luxus rychlého samoobslužného praní, kde máte do hodiny hotovo a navíc k dispozici WiFi zdarma.

Prádelny LAVOR