VYBAVENÍ PRÁDELNY

  • Domů
  • Vybavení prádelny

Pro profesionální praní a sušení jsme v naši nejnovější prádelně Lavor zvolili italské pračky a sušiče RENZACCI. Ve světe se pro samoobslužné, nebo také veřejné praní, ujal anglický název laundry nebo také laundromat.

3x

Sušič RENZACCI RZP35

Kapacita 16 kg

Doba sušení: 30 minut

3x

Pračka RENZACCI HS11

Kapacita 11 kg

Doba praní: 30 - 35 minut

1x

Pračka RENZACCI HS16

Kapacita 16 kg

Doba praní: 30 - 35 minut

U nás vyperete až 49 kg prádla najednou

Pokud vás doma čeká velké prádlo před Vánocemi, Velikonocemi nebo jste se vrátili z dovolené, perte v několika pračkách najednou. Vyprat a vysušit do zhruba hodiny můžete až 49 kg prádla (k dispozici je 1 velká a 3 menší pračky a 3 sušiče).

Praní je jednoduché, profesionální a mnohem levnější, než čištění v čistírně. Navíc strávíte příjemnou hodinku surfováním na internetu na WIFI zdarma, čtením, relaxováním nebo si zajdete vyřídit pochůzky.

Naše pračky i sušičky jsou vybaveny velkoobjemovými nerezovými bubny. Díky tomu najednou vyperete až 16 kg prádla v jedné pračce. Vyprat tak můžete velké textilie z domácnosti (závěsy, záclony, potahy, polštáře, přikrývky, spacáky atd.), které se do běžné pračky v domácnosti nevejdou.

Při praní je automaticky pračkou dávkován profesionální prací prostředek a aviváž, které jsou v ceně praní. Není nutné si tedy do samoobslužné prádelny nosit žádný prací prostředek.

Do každého pracího cyklu je kromě prášku a aviváže přidáván také dezinfekční prostředek na přírodní bázi, který dezinfikuje prádlo i celou pračku. Tím udržujeme naše pračky ve skvělé kondici a stále čisté pro dalšího zákazníka.