VYBAVENÍ PRÁDELNY

  • Domů
  • Vybavení prádelny

Pro profesionální praní a sušení jsme zvolili pračky a sušičky od firmy Speed Queen. Ve světe se pro samoobslužné, nebo také veřejné praní, ujal anglický název laundry nebo také laundromat.

1x

Sušička Speed Queen ST050

Kapacita 21 kg

Doporučená doba sušení: 20 – 30 minut

2x

Sušička Speed Queen SUT030

Kapacita 2x14 kg

Doporučená doba sušení: 20 – 30 minut

4x

Pračka SpeedQueen NF3

Kapacita 10 kg

Doba praní 30 – 35 minut

Max. odstředění 440G-Faktor

2x

Pračka SpeedQueen SY180

Kapacita 18 kg

Doba praní 40 – 50 minut

Max. odstředění 400G-Faktor

U nás vyperete až 76 kg prádla najednou

Pokud vás doma čeká velké prádlo před Vánocemi, Velikonocemi nebo jste se vrátili z dovolené, perte v několika pračkách najednou. Vyprat a vysušit do zhruba hodiny můžete až neuvěřitelných 76 kg prádla (k dispozici jsou 2 velké a 4 menší pračky a následně 1 větší a 4 menší sušičky).

Praní je jednoduché, profesionální a mnohem levnější, než čištění v čistírně. Navíc strávíte příjemnou hodinku surfováním na internetu na WIFI zdarma, čtením, relaxováním nebo si zajdete vyřídit pochůzky.

Naše pračky i sušičky jsou vybaveny velkoobjemovými nerezovými bubny. Díky tomu najednou vyperete až 18 kg prádla v jedné pračce. Vyprat tak můžete velké textilie z domácnosti (závěsy, záclony, potahy, polštáře, přikrývky, spacáky atd.), které se do běžné pračky v domácnosti nevejdou.

Při praní je automaticky pračkou dávkován profesionální prací prostředek a aviváž, které jsou v ceně praní. Není nutné si tedy do samoobslužné prádelny nosit žádný prací prostředek.

Do každého pracího cyklu je kromě prášku a aviváže přidáván také dezinfekční prostředek na přírodní bázi, který dezinfikuje prádlo i celou pračku. Tím udržujeme naše pračky ve skvělé kondici a stále čisté pro dalšího zákazníka.